LAMPA SOLNA 6-8 kg - HIMALAYAN SALT

LAMPA SOLNA 6 - 8 kg - HIMALAYAN SALT

100,90 zł
Brutto
OPISLampa wykonana jest z kryształu soli i jest naturalnym jonizerem powietrza, który efektywnie podnosi poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach....
Ilość

Jest w magazynie

 

OPIS
Lampa wykonana jest z kryształu soli i jest naturalnym jonizerem powietrza, który efektywnie podnosi poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach. Pozytywne działanie jonów ujemnych można odczuć zwiedzając Kopalnię Soli w Wieliczce, będąc nad morzem, czy choćby spacerując bezpośredniopo burzy. W lampach solnych efekt jonizacji jest dodatkowo zwiększony poprzez rozgrzanie kryształów soli znajdującą się wewnątrz żarówką. Dzięki temu lampa solna poprawia jakość naszego otoczenia a tym samym naszego samopoczucia.

W skład zestawu wchodzi:
- około 6-8 kg bryła soli himalajskiej na drewnianej podstawce,
- kabel o długości 120 cm i napięciu 250 V,
- żarówka E14, 15W.

PRZEZNACZENIE
Lampa będzie pełniła funkcję dekoracyjną np. w pokoju dziecka, sypialni czy w salonie w okolicach telewizora lub komputera.

SPOSÓB CZYSZCZENIA
- czyszczenie lampy solnej może odbywać się za pomocą odkurzenia jej lub przetarcia wilgotną szmatką
- nie wolno wkładać lamp solnych do wody, gdyż może ona popękać poprzez wdarcie się wody do mikropęknięć, których często nie widać, a mogą znajdować się na lampie co jest rzeczą naturalną

UWAGA
Każda lampa solna jest naturalna i niepowtarzalna, a to oznacza, że nie znajdziemy dwóch identycznych egzemplarzy, dlatego też oferowany produkt może kształtem i barwą nieco odbiegać od tej prezentowanej na zdjęciu.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Lampa powinna być użytkowana w pomieszczeniach suchych, gdyż pod wpływem wilgoci lampy niszczeją za sprawą absorbowania wody z otoczenia przez sól. Nie zaleca się przechowywania lampy solnej w łazience, piwnicy czy trzymania na zewnątrz.

PRODUCENT - NAZWA I ADRES
UPRISING ORGANIC PROJECT S.A.S. DI DURANTE ROBERTO & C., VIA ROCCIAMELONE 15, 10040 ALMESE (TO)

BP_17610
8051490400025

Arkusz danych

Wegetariański
Tak
Wegański
Tak
Bez glutenu (w składnikach)
Tak
Kod CN
9405 99 00
Masa netto
7000 g
Kraj pochodzenia składników
Pakistan
Bez cukru (w składnikach)
Tak

Polecane z tej kategorii

(16 produktów z tej kategorii)