• Nowy
SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW BAMBUSOWA NIEBIESKA ŚREDNIO TWARDA - NORDICS

SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW BAMBUSOWA NIEBIESKA ŚREDNIO TWARDA - NORDICS

8,36 zł
Brutto
OPISNasza zrównoważona i przyjazna dla środowiska bambusowa szczoteczka do zębów to niesamowity krok w kierunku stylu życia bez odpadów. Wykonana...
Ilość

Jest w magazynie

 

OPIS
Nasza zrównoważona i przyjazna dla środowiska bambusowa szczoteczka do zębów to niesamowity krok w kierunku stylu życia bez odpadów. Wykonana jest ze specjalnego rodzaju szybko rosnącego bambusa – MOSO. Bambus MOSO jest ekologicznym bohaterem rodziny bambusów, ponieważ misie pandy go nie jedzą. Bambus rośnie niesamowicie szybko i nie powoduje wylesiania. Nasze szczoteczki do zębów posiadają również certyfikat wegański.
Rękojeść jest całkowicie biodegradowalna i można ją bezpiecznie kompostować. Włosie wykonane jest z najwyższej jakości nylonu i nie zawiera BPA. Nasza mała główka jest polecana przez dentystów, ponieważ może dotrzeć do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej i usunąć płytkę nazębną.
Wierzymy, że każdy mały krok ma znaczenie dla osiągnięcia celu, jakim jest zrównoważony rozwój, dlatego nawet nasze opakowania są wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu pokonsumpcyjnego.

PRODUCENT - NAZWA I ADRES
Norte Ltd. Sofia, Blvd. Shipchenski Prohod 240

NORDICS
BP_31213
3800500324029

Arkusz danych

Wegetariański
Tak
Wegański
Tak
Bez glutenu (w składnikach)
Tak
Kod CN
9603 21 00
Masa netto
14 g
Kraj pochodzenia składników
Chiny
Bez cukru (w składnikach)
Tak

Polecane z tej kategorii

(16 produktów z tej kategorii)